Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Tuchola - Ogłoszenia sprzedaży działek

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

125 000 zł923 m² 135,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Tucholi, w odległości zaledwie 1,7 km od ścisłego centrum miasta. Nieruchomości posiadają wydane warunki zabudowy (wz), co znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł632 m² 188,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zamieszkaj w centrum Tucholi! Działka zlokalizowana jest blisko ścisłego centrum Tucholi, przy ulicy Chojnickiej. Powierzchnia: 632 m . Część działki objęta mpzp - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 654 m² 93,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zamieszkaj w centrum Tucholi! Atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Tucholi (działka nr 2 na zdjęciu). * przeznaczenie Na działkę zostały wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 143 m² 256,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana (mieszkaniowo - usługowa) położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Tucholi. * przeznaczenie Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy: - budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 163 m² 107,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 8 działek budowlanych na kameralnym osiedlu w spokojnej części Tucholi, przy ulicy A. Janta-Połczyńskiego. Jeśli szukasz miejsca pod budowę swojego domu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł5 412 m² 95,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna lokalizacja pod inwestycję deweloperską lub stworzenie prywatnej rezydencji z dostępem do natury! Podstawowe informacje: - powierzchnia: 5 412 m - Brak miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 033 m² 153,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Tuchola, ul. Przy Szosie Bydgoskiej. To jedna z nielicznych wolnych działek w tej części Tucholi łatwym dostępem do mediów, wz w trakcie procedowania. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 681 m² 68,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1681 m , położona w sercu malowniczej Krainy 100 Jezior regionu, który urzeka swoim naturalnym pięknem. Wokół rozciągają się lasy, łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralne działki budowlane w regionie Borów Tucholskich i Zalewu Koronowskiego! W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się rozległe kompleksy leśne oraz liczne jeziora (m.in.: Rudno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

 

 

Tuchola,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł9 781 m² 112,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Oferuje na sprzedaż działkę znajdująca się na terenie Borów Tucholskich, w miejscowości Tuchola. Działka o powierzchni łącznej ok. 1 [ha] o nr ewid. 161/1 i 161/2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

 

 

Tuchola,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

 

 

Tuchola,kujawsko-pomorskie

59 900 zł546 m² 109,71 zł/m²

 

 

 

Tuchola,wielkopolskie

178 080 zł1 484 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną( nr działki 89/8) o pow.1484m2.położoną w Tucholi koło Sierakowa. Działka znajduje się w przepięknym miejscu w otoczeniu lasów i zieleni. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,wielkopolskie

168 280 zł2 404 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,wielkopolskie

125 495 zł1 321 m² 95 zł/m²

 

 

 

Tuchola,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł9 781 m² 112,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuje na sprzedaż działkę znajdująca się na terenie Borów Tucholskich, w miejscowości Tuchola. Działka o powierzchni łącznej ok. 1 [ha] o nr ewid. 161/1 i 161/2. Do działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,wielkopolskie

650 000 zł10 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z możliwością działalności gospodarczej. Powierzchnia 10 000 m2. Do działki podłączony jest prąd , media w drodze asfaltowej- gminnej, przylegającej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

260 080 zł3 251 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych, niedaleko centrum Tucholi. Bardzo piękne miejsce na osiedlenie się, cicha i spokojna okolica. Działka uzbrojona, wszystkie media: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

87 750 zł1 350 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana, narożna, z wydanymi warunkami zabudowy, położona przy drodze asfaltowej, w komfortowym miejscu Tucholi. Teren płaski, w drodze przy działce prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,wielkopolskie

250 000 zł11 258 m² 22,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana na sprzedaż, tuchola, gmina Sieraków Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w kameralnym i spokojnym miejscu. Działka otoczona jest lasami Sierakowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,wielkopolskie

376 000 zł11 258 m² 33,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana na sprzedaż, tuchola, gm. Sieraków Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w kameralnym i spokojnym miejscu pośród lasów Puszczy Noteckiej, otoczoną lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

105 000 zł2 250 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z warunkami zabudowy w Tucholi do zakupienia od zaraz. Nieruchomość posiada projekt budowlany i zezwolenie wodno-prawne na budowę oczka wodnego. Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,wielkopolskie

65 000 zł1 318 m² 49,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlano-letniskową we wsi Tuchola koło Sierakowa o pow. 1318m2.( nr działki 42/54) Działka położona jest w urokliwym miejscu blisko lasu w sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

475 000 zł13 553 m² 35,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetna nieruchomość na obrzeżach Tucholi dla dewelopera lub indywidualnego klienta. Cena o połowę niższa od ceny działek gminnych. Możliwość wydzielenia działki pod indywidualnego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Małe działki od 1000 m2 do wydzielenia pod życzenie klienta od zaraz, świetna lokalizacja, w centrum Borów Tucholskich, 5 minut samochodem do Tucholi, a jednocześnie 200 m do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

97 000 zł1 444 m² 67,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnym miejscu na nowym osiedlu,gdzie postępuje na dużą skalę budownictwo domów mieszkalnych.Świetna lokalizacja z dobrym dojazdem z drogi krajowej.Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,wielkopolskie

72 160 zł1 804 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową we wsi Tuchola koło Sierakowa o pow. 1804m2. Działka położona jest w urokliwym miejscu blisko lasu w sąsiedztwie nowo powstających domów. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

292 590 zł3 251 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych, niedaleko centrum Tucholi. Bardzo piękne miejsce na osiedlenie się, cicha i spokojna okolica. Działka uzbrojona, wszystkie media; woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

 

 

Tuchola,kujawsko-pomorskie

475 000 zł13 553 m² 35,05 zł/m²

 

 

 

Tuchola,kujawsko-pomorskie

94 500 zł1 350 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, położona przy drodze asfaltowej, w komfortowym miejscu Tucholi. Oferta idealna dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą, ciszą i spokojem. Idealny teren pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

105 000 zł2 250 m² 46,67 zł/m²

 

 

 

Tuchola,kujawsko-pomorskie

97 000 zł1 444 m² 67,17 zł/m²

 

 

 

Tuchola,kujawsko-pomorskie

62 000 zł818 m² 75,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana o powierzchni 818 m2, położona na osiedlu Kopernika w Tucholi, w powiecie tucholskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Obszar objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

74 000 zł700 m² 105,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Rudzkim Moście, w gminie Tuchola, w województwie kujawsko-pomorskim o powierzchni ok. 700 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

56 000 zł1 200 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej na osiedlu Mickiewicza w Tucholi w województwie kujawsko-pomorskim o powierzchni ok. 1200 m2. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

74 000 zł1 407 m² 52,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1407m2, usytuowaną w spokojnej okolicy Tucholi przy ulicy Przy Szosie Bydgoskiej. Nieruchomość w kształcie prostokąta, teren suchy. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

63 210 zł903 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dotyczy wszystkich działek widocznych na dołączonym planie podziału. Cena za m2 70 zł. Teren położony blisko centrum miasta, odseparowany od uciążliwości ruchu drogowego. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Tuchola,kujawsko-pomorskie

100 000 zł2 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną 2500m2 wydzieloną z łąki (ziemia rolna) 5700m2. Mozliwość kupna samej działki budowlanej (połozenie wzdłuż drogi asfaltowej) za 40zł m2 (100 000zł) bądź jako.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij