Działka budowlana Tuchola

Tuchola, kujawsko-pomorskie

  • 159 000 zł
  • 1 033 m²
  • 153,92 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Kurlandt

Skontaktuj się

Działka budowlana Tuchola

Tuchola, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

159 000 zł

1 033 m²

153,92 zł/m²

Działka budowlana Tuchola

Zaktualizowane: 21 maja 2026

159 000 zł 1 033 m² 153,92 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 159 000 zł (153,92 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 033 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kurlandt Invest, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 339/14365/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA BUDOWLANA Tuchola, ul. Przy Szosie Bydgoskiej.

To jedna z nielicznych wolnych działek w tej części Tucholi łatwym dostępem do mediów, WZ w trakcie procedowania.

Działka położona w jednej z najbardziej pożądanych części Tucholi na spokojnym, kameralnym osiedlu.
W sąsiedztwie nowoczesna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone. (...)

Agent

Patryk Kurlandt

500 334...

500 334 331

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Patryk Kurlandt

500 334...

500 334 331

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości